| Series: | Titan |
| Rotation: | 330,000rpm~380,000rpm |
| Drive Air Pressure: | 0.22Mpa~0.25Mpa |
| Water Pressure: | 0.22Mpa~0.25Mpa |
| Water Flow Rate: | >= 50 mL/min |
| Spray Pressure: | 0.2Mpa~0.3Mpa |
| Head size: | Φ11.2mm X H13.5mm |
| Water Spray: | 4 water spray |
| Noise : | <= 70dB |
| Net weight : | 59.48g |