| Series: | DT-HH10-3/4 |
| Rotation: | 360,000rpm~390,000rpm |
| Drive Air Pressure: | 0.22Mpa~0.25Mpa |
| Water Pressure: | 0.22Mpa~0.25Mpa |
| Water Flow Rate: | >= 50 mL/min |
| Spray Pressure: | 0.2Mpa~0.3Mpa |
| Head size: | Φ11.2mm X H13.2mm Φ11.2mm X H13.8mm |
| Water Spray: | single/3 water spray |
| Noise : | <= 70/65dB |
| Net weight : | 50.70g |
Head Size:
Torque head
Standard head